ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967740 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 117 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-03
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-05
expedice do 7 dnů11 412 Kč
Při platbě předem pouze 10 749 Kč
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-08
expedice do 7 dnů11 537 Kč
Při platbě předem pouze 10 834 Kč

