ESCA CHROME sprchová zástěna, fixní sklo 1200 mm, otočný panel 500 mm
ESCA CHROME sprchová zástěna, fixní sklo 1200 mm, otočný panel 500 mm
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES3A120B50 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Tvar L otočná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913147746 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč

