ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, matné sklo, 900 mm ES1190-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, matné sklo, 900 mm ES1190-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965289 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, čiré sklo AXC90CL
expedice do 7 dnů7 331 Kč
Při platbě předem pouze 6 884 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 900 mm ES1090-01
expedice do 7 dnů5 917 Kč
Při platbě předem pouze 5 573 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Flute AXC90FL
expedice do 7 dnů8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč
6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 221 Kč


