ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1300 mm ES1113-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1300 mm ES1113-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965234 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-06
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-05
expedice do 7 dnů9 897 Kč
Při platbě předem pouze 9 294 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute AXC130FL
expedice do 7 dnů10 365 Kč
Při platbě předem pouze 9 733 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-07
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč

