ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 700 mm ES1270-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 700 mm ES1270-01
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1270-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966620 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, sklo Flute AXC70FL
expedice do 7 dnů7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 700 mm ES1470-03
expedice do 7 dnů5 773 Kč
Při platbě předem pouze 5 421 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové matné sklo AXC70SM
expedice do 7 dnů7 495 Kč
Při platbě předem pouze 7 038 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 700 mm ES1570-02
expedice do 7 dnů5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč


