ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 662mm, sklo Flute AXB70FL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 662mm, sklo Flute AXB70FL
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB70FL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996450 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 700 mm ES1170-02
expedice do 7 dnů5 624 Kč
Při platbě předem pouze 5 297 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové matné sklo AXC70SM
expedice do 7 dnů7 495 Kč
Při platbě předem pouze 7 038 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 700 mm ES1370-03
expedice do 7 dnů5 882 Kč
Při platbě předem pouze 5 540 Kč

