ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967955 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 637 Kč
Při platbě předem pouze 7 193 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1100 mm ES1011-03
expedice do 7 dnů6 742 Kč
Při platbě předem pouze 6 350 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-07
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč

