ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967894 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-05
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-05
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-02
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč

