ESCA BLACK MATT sprchová zástěna, fixní sklo 900 mm, otočný panel 500 mm
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna, fixní sklo 900 mm, otočný panel 500 mm
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES3A90B50B |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Tvar L otočná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913147869 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč

