ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 800 mm ES1580-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 800 mm ES1580-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966545 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 800 mm ES1280-04
expedice do 7 dnů6 691 Kč
Při platbě předem pouze 6 302 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, kouřové matné sklo AXC80SM
expedice do 7 dnů7 905 Kč
Při platbě předem pouze 7 423 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 800 mm ES1180-03
expedice do 7 dnů6 140 Kč
Při platbě předem pouze 5 783 Kč
6 691 Kč
Při platbě předem pouze 6 302 Kč


