ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 800 mm ES1380-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 800 mm ES1380-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| EAN | 8590913966453 |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 201 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 800 mm ES1580-04
expedice do 7 dnů6 691 Kč
Při platbě předem pouze 6 302 Kč
5 538 Kč
Při platbě předem pouze 5 216 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, matné sklo AXC80MT
expedice do 7 dnů7 495 Kč
Při platbě předem pouze 7 038 Kč


