ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 700 mm ES1370-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 700 mm ES1370-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966446 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 175 Kč
Při platbě předem pouze 5 816 Kč
6 433 Kč
Při platbě předem pouze 6 059 Kč
5 745 Kč
Při platbě předem pouze 5 411 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo Flute, 700 mm ES1370-01
expedice do 7 dnů5 831 Kč
Při platbě předem pouze 5 492 Kč


