ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 700 mm ES1070-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 700 mm ES1070-02
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1070-02 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964985 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 194 Kč
Při platbě předem pouze 4 892 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, matné sklo, 700 mm ES1170-01
expedice do 7 dnů5 573 Kč
Při platbě předem pouze 5 249 Kč
5 573 Kč
Při platbě předem pouze 5 249 Kč
5 573 Kč
Při platbě předem pouze 5 249 Kč


