ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 71.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964954 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, černá mat ES7225
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1300 mm ES1113-04
expedice do 7 dnů9 271 Kč
Při platbě předem pouze 8 732 Kč
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-08
expedice do 7 dnů10 553 Kč
Při platbě předem pouze 9 910 Kč
8 669 Kč
Při platbě předem pouze 8 165 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, čiré sklo AXC130CL
expedice do 7 dnů8 807 Kč
Při platbě předem pouze 8 270 Kč


