ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965302 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 293 Kč
Při platbě předem pouze 6 869 Kč
7 972 Kč
Při platbě předem pouze 7 509 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč


