ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966378 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Marron AXC90MR
expedice do 7 dnů7 987 Kč
Při platbě předem pouze 7 500 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 900 mm ES1490-02
expedice do 7 dnů6 757 Kč
Při platbě předem pouze 6 345 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Flute AXC90FL
expedice do 7 dnů8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč
ARCHITEX kalené čiré sklo, 905x1997x8mm, otvory pro poličku AL2225-D
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 528 Kč


