ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 862mm, čiré sklo AXB90CL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 862mm, čiré sklo AXB90CL
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB90CL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 862 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996252 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-03
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 900 ES1490-04
expedice do 7 dnů7 282 Kč
Při platbě předem pouze 6 838 Kč
6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 221 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové sklo AXC90SC
expedice do 7 dnů7 987 Kč
Při platbě předem pouze 7 500 Kč

