ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966309 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1100 mm ES1011-06
expedice do 7 dnů7 972 Kč
Při platbě předem pouze 7 509 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-07
expedice do 7 dnů9 262 Kč
Při platbě předem pouze 8 724 Kč
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-08
expedice do 7 dnů9 569 Kč
Při platbě předem pouze 8 986 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-02
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč


