ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 800 mm ES1480-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 800 mm ES1480-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999420 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 800 mm ES1080-01
expedice do 7 dnů5 487 Kč
Při platbě předem pouze 5 168 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 800 mm ES1580-03
expedice do 7 dnů6 140 Kč
Při platbě předem pouze 5 783 Kč
6 949 Kč
Při platbě předem pouze 6 545 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 800 mm ES1280-03
expedice do 7 dnů6 140 Kč
Při platbě předem pouze 5 783 Kč


