ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968112 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč

