ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1000 mm ES1010-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1000 mm ES1010-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967566 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 121 Kč
Při platbě předem pouze 6 707 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-08
expedice do 7 dnů9 090 Kč
Při platbě předem pouze 8 562 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové sklo AXC100SC
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-02
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč

