ELLA skříňka vysoká 40x140x20cm, 1x dvířka, levá/pravá, bílá EL400-3030
ELLA skříňka vysoká 40x140x20cm, 1x dvířka, levá/pravá, bílá EL400-3030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EL400-3030 |
Dostupnost:
na objednávku
- 1x dveře - jako úchytka slouží okénko na dveřích
- Uvnitř 2 napevno dané dřevěné a 2 skleněné výškově stavitelné police
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x140x20 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 22.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913832215 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 302 Kč
Při platbě předem pouze 6 615 Kč
3 075 Kč
Při platbě předem pouze 2 786 Kč


