EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x1000, pivot dveře, L/P, čiré sklo EL1715EL3415EL3415
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x1000, pivot dveře, L/P, čiré sklo EL1715EL3415EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 90x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905483 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Mohlo by Vás zajímat
11 628 Kč
Při platbě předem pouze 10 919 Kč
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 900-1000x900mm L/P sklo Brick EL1738EL3338
expedice do 7 dnů11 054 Kč
Při platbě předem pouze 10 380 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x1000mm, dveře, L/p sklo Brick EL1738EL3438EL3438
expedice do 7 dnů17 671 Kč
Při platbě předem pouze 16 594 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3315EL3315
expedice do 7 dnů17 917 Kč
Při platbě předem pouze 16 824 Kč


