EASY třístěnný sprchový kout 1000x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3315EL3315
EASY třístěnný sprchový kout 1000x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 88.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905391 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3415
expedice do 7 dnů11 874 Kč
Při platbě předem pouze 11 150 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, hran. pojezdy, rohový TL2090-5002
expedice do 7 dnů19 488 Kč
Při platbě předem pouze 18 355 Kč
11 628 Kč
Při platbě předem pouze 10 919 Kč


