EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438EL3438
EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438EL3438
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 96.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905520 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Mohlo by Vás zajímat
17 260 Kč
Při platbě předem pouze 16 257 Kč
12 038 Kč
Při platbě předem pouze 11 304 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, kulaté pojezdy, vstup TL2110-5005
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč

