EASY třístěnný sprchový kout 1000x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1015EL3415EL3415
EASY třístěnný sprchový kout 1000x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1015EL3415EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 400 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 93.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905001 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, béžová 203803
expedice do 7 dnů1 265 Kč
Při platbě předem pouze 1 196 Kč
LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, černá 103714 58973
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč


