EASY sprchové dveře skládací 1000mm, čiré sklo EL1910
EASY sprchové dveře skládací 1000mm, čiré sklo EL1910
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 970 mm |
| Instalační šířka do | 1010 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875526 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Skládací |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIS LINE sprchové dveře 1000mm, čiré sklo DL1015
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 332 Kč
13 390 Kč
Při platbě předem pouze 12 612 Kč
DEEP sprchové dveře skládací 1000x1650mm, čiré sklo MD1910
expedice do 7 dnů7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 958 Kč


