EASY BLACK sprchové dveře otočné 880-1020mm, sklo Brick
EASY BLACK sprchové dveře otočné 880-1020mm, sklo Brick
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 880 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973826 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Otočný |
Příslušenství
536 Kč
Při platbě předem pouze 503 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-810, DN50, černá mat 73731B
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč


