EASY obdélníkový sprchový kout 1400x700mm, čiré sklo L/P varianta EL1415EL3115
EASY obdélníkový sprchový kout 1400x700mm, čiré sklo L/P varianta EL1415EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x70 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901874 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
6 792 Kč
Při platbě předem pouze 6 368 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-1250, DN50 GMQ38
expedice do 7 dnů6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 038 Kč
Při platbě předem pouze 11 304 Kč
10 152 Kč
Při platbě předem pouze 9 533 Kč
18 499 Kč
Při platbě předem pouze 17 371 Kč
17 687 Kč
Při platbě předem pouze 16 609 Kč


