EASY obdélníkový sprchový kout 1200x1000mm, čiré sklo L/P varianta EL1215EL3415
EASY obdélníkový sprchový kout 1200x1000mm, čiré sklo L/P varianta EL1215EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901799 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x100cm, bílá 26611
expedice do 7 dnů9 589 Kč
Při platbě předem pouze 9 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 120 Kč
Při platbě předem pouze 11 381 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1100x700mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3138EL3138
expedice do 7 dnů16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 901 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1500x800mm L/P varianta ZL1315ZL3280
expedice do 7 dnů16 466 Kč
Při platbě předem pouze 15 462 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 700x800mm, rohový vstup ZL4715L-03
expedice do 7 dnů16 712 Kč
Při platbě předem pouze 15 693 Kč


