EASY obdélníkový sprchový kout 1100x900mm L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3338
EASY obdélníkový sprchový kout 1100x900mm L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3338
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 61.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904516 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
10 019 Kč
Při platbě předem pouze 9 436 Kč
VARESA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, obdélník 110x90cm, bílá 72938
expedice do 7 dnů10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 874 Kč
5 992 Kč
Při platbě předem pouze 5 617 Kč
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
10 644 Kč
Při platbě předem pouze 9 995 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x900mm, hran. pojezdy, rohový TL2190-5002
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč

