WC sedátko, SLIM, Soft Close, černá mat 100787-110
WC sedátko, SLIM, Soft Close, černá mat 100787-110
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x44,7 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 447 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913918100 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
Doporučujeme přikoupit
AVVA CLEANWASH závěsná WC mísa, Rimless, s bidetu sprškou, 35,5x53cm, černá mat 100312-110
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
AVVA závěsná WC mísa, Rimless, 35,5x53cm, černá mat 100314-110
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 895-070-000-00-00-97
expedice do 10 dnů2 827 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897L-070-000-97-00
expedice do 10 dnů4 147 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, stříbrná - 895-070-000-00-77-95
expedice do 10 dnů3 003 Kč


