EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 800-900x800mm L/P varianta EL1615EL3215
EASY obdélník/čtverec sprchový kout pivot dveře 800-900x800mm L/P varianta EL1615EL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901973 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
6 571 Kč
7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 764 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 382 Kč
Při platbě předem pouze 10 688 Kč
21 386 Kč
Při platbě předem pouze 20 082 Kč
18 844 Kč
Při platbě předem pouze 17 695 Kč
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1000x800 mm, L/P, rohový, čiré sklo AL1512BAL1582B
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč


