EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 1100x800mm, L/R, čiré sklo EL2415
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 1100x800mm, L/R, čiré sklo EL2415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvrtkruh s prodlouženou stěnou |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 460 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 54.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886355 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
851 Kč
Při platbě předem pouze 802 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
4 343 Kč
Při platbě předem pouze 4 091 Kč
na objednávku
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z litého mramoru čtvrtkruh, s možností úpravy, 110x80cm, R550, levá 91261
na objednávku8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru čtvrtkruh, s možností úpravy, 110x80cm, R550, pravá 91271
na objednávku8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Inf umyvadlo černá 2 bat 1204x465x130 mm mat SATINF12046BKM
expedice do 4 dnů13 990 Kč
Při platbě předem pouze 13 291 Kč


