EASY boční stěna 900mm, sklo Brick EL3338
EASY boční stěna 900mm, sklo Brick EL3338
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877728 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
EASY sprchové dveře otočné 760-900mm, sklo Brick EL1638
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ WHITE podomítkový sprchový set s pákovou baterií, bílá páčka, bronz KI42BB-01
expedice do 7 dnů17 302 Kč
Při platbě předem pouze 16 247 Kč
REA Avalon sprchový set, zlatá REA-P8812
expedice do 12 dnů5 170 Kč
Při platbě předem pouze 4 963 Kč

