EASY boční stěna 800mm, sklo Brick EL3238
EASY boční stěna 800mm, sklo Brick EL3238
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877711 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
EASY sprchové dveře otočné 880-1020mm, sklo Brick EL1738
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 796 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, matné sklo, 800 mm ES1180-01
expedice do 7 dnů6 089 Kč
Při platbě předem pouze 5 735 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1300 mm ES1113-07
expedice do 7 dnů9 950 Kč
Při platbě předem pouze 9 372 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-05
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
EASY boční stěna 700mm, sklo Brick EL3138
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 637 Kč

