ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Flute AXC110FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Flute AXC110FL
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1062 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995897 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-04
expedice do 7 dnů8 239 Kč
Při platbě předem pouze 7 760 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-07
expedice do 7 dnů8 913 Kč
Při platbě předem pouze 8 370 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč

