EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1400x700mm, čiré sklo L/P varianta
EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1400x700mm, čiré sklo L/P varianta
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1415B-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x70 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913986659 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50, černá mat 73741B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 827 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč


