EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1300x700mm, čiré sklo L/P varianta
EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1300x700mm, čiré sklo L/P varianta
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1315B-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Rozměr | 130x70 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 530 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 61.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988257 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50, černá mat 73741B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 827 Kč
9 245 Kč
Při platbě předem pouze 8 707 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1300x700mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3115EL3115
expedice do 7 dnů16 769 Kč
Při platbě předem pouze 15 747 Kč


