EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x700mm, čiré sklo L/P varianta
EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x700mm, čiré sklo L/P varianta
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1215B-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x70 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913986581 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50, černá mat 73741B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 827 Kč
7 955 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč
11 136 Kč
Při platbě předem pouze 10 457 Kč
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč
11 464 Kč
Při platbě předem pouze 10 765 Kč


