Dřezový sifon s odbočkou 6/4", nerez výpust, zátka s uchem, DN50, bílá 155.118.0
Dřezový sifon s odbočkou 6/4", nerez výpust, zátka s uchem, DN50, bílá 155.118.0
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-155.118.0 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 0.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889639 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Doporučujeme přikoupit
Dřezová odtoková trubka 6/4", 2x pračková odbočka, DN40, bílá 155.136.0
expedice do 7 dnů184 Kč
Při platbě předem pouze 173 Kč
Podobné zboží
Dřezový sifon 6/4", nerez výpust, zátka s uchem, DN50, bílá 155.117.0
expedice do 7 dnů246 Kč
Při platbě předem pouze 232 Kč
Dřezový sifon s odbočkou 6/4", DN50, bílá 155.116.0
expedice do 7 dnů198 Kč
Při platbě předem pouze 187 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Dřezový sifon 6/4", nerez výpust, zátka s uchem, DN50, bílá 155.117.0
expedice do 7 dnů246 Kč
Při platbě předem pouze 232 Kč

