DREAMART nástěnná vanová baterie, chrom DA010
DREAMART nástěnná vanová baterie, chrom DA010
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DREAMART |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hloubka | 191 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863042 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnů206 Kč
Při platbě předem pouze 192 Kč
Podobné zboží
KIRKÉ nástěnná vanová baterie, chrom KI10C
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MIXONA páčka, kartuše 35 mm, chrom NDMG042-02
expedice do 7 dnů194 Kč
Při platbě předem pouze 180 Kč
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná vanová baterie, páčka krystal, zlato KI10KZ
expedice do 7 dnů6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč

