DORLION otopné těleso 500x900 mm, chrom 1130-10
DORLION otopné těleso 500x900 mm, chrom 1130-10
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DORLION |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x900 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 900 mm |
| Objem | 3.24 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 301 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Hmotnost / ks | 6.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913822797 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | chrom |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
MOA topná tyč s termostatem, 300 W, chrom MOA-C-300
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Podobné zboží
NYMPHA otopné těleso 600x1122 mm, chrom 1805-15
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
JALOUSI otopné těleso 500x940 mm, bílá 1801-10
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
METRO otopné těleso 500x1200 mm, černá mat IR410TB
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
DORLION otopné těleso 500x900 mm, bílá 1130-50
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
DORLION otopné těleso 500x900 mm, černá mat 1130-20
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč


