NYMPHA otopné těleso 600x1122 mm, bílá 1805-16
NYMPHA otopné těleso 600x1122 mm, bílá 1805-16
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NYMPHA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1122 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1122 mm |
| Objem | 4.57 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 485 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Hmotnost / ks | 12.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871917 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
MOA topná tyč s termostatem, 400 W, chrom MOA-C-400
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojovací sadě TWIN, chrom CP7035
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RADO otopné těleso 600x1190 mm, nerez mat NR650
expedice do 7 dnů17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, bílá mat MI1149
na objednávku10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
SIERRA otopné těleso 500x1000 mm, nerez mat NR220
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
METRO otopné těleso 500x1200 mm, černá mat IR410TB
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč


