DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom DM392
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 2 výstupy, chrom DM392
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM392 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.9760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866425 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk MS563
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Sprchové ramínko hranaté, 400mm, chrom 1205-17
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Podobné zboží
Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy,2 výstupy,hranatá,chrom MB453
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
KIMURA podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom KU683 59269
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom 1102-33 58317
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393
expedice do 7 dnů17 449 Kč
Při platbě předem pouze 16 232 Kč

