DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat DM018BL
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat DM018BL
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hloubka | 187 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0820 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866357 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
783 Kč
Při platbě předem pouze 728 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková umyvadlová baterie, černá mat PY08/15
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AURUM umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, antracit ND-AU100
expedice do 7 dnů1 066 Kč
Při platbě předem pouze 992 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč

