DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, černá mat DM245BL
DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, černá mat DM245BL
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DM245BL |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 263 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 2.3780 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866418 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč

