ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie, černá mat/chrom UT011BC
ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie, černá mat/chrom UT011BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988721 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011TBG
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011VBG
expedice do 7 dnů6 740 Kč
Při platbě předem pouze 6 329 Kč
GINKO nástěnná sprchová baterie, chrom 1101-11
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč

