X-ROUND držák toaletního papíru s krytem, chrom XR702
X-ROUND držák toaletního papíru s krytem, chrom XR702
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 142x170x90 mm |
| Šířka | 142 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128233 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARISSA držák toaletního papíru s krytem, černá/měď mat WS007BC 59063
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
FLORI držák toaletního papíru s krytem, černá mat RF007/15
expedice do 7 dnů1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
X-SQUARE držák toaletního papíru s krytem, chrom XQ700
expedice do 7 dnů894 Kč
Při platbě předem pouze 832 Kč

