Deska Rockstone 101x1,2x46,5cm, bílá mat CRR101-0101 56423
Deska Rockstone 101x1,2x46,5cm, bílá mat CRR101-0101 56423
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x1,2x47 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.5790 kg |
| EAN | 8590913981784 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
OFELIE keramické umyvadlo na desku, 52x40 cm, bílá AR433
expedice do 7 dnů2 021 Kč
Při platbě předem pouze 1 880 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Gia, drážkovaná, levá, 170 x 80 cm, matná bílá, bílý přepad - 52701708001L-20
expedice do 10 dnů24 453 Kč

